РіздвоУ Дрогобичі на Різдвяні свята відбудеться багато різноманітних культурно-мистецьких заходів

Про це повідомляють у відділі культури та мистецтв Дрогобицької міської ради, передає ДНК.

Отож 9 січня дрогобичан та гостей міста запрошують відвідати Різдвяний концерт за участі муніципального камерного хору «Легенда» у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці.

Окрім цього, з 6 по 9 січня усі дрогобичани та гості міста матимуть змогу відвідати тематичні екскурсії:

Різдво

«Інтерпретація «Різдва Христового» в українському іконописі XVIII ст.», яка відбудеться у відділі сакрального мистецтва музею «Дрогобиччина»;

«Різдво Христове» у стінописі та іконописі церкви Святого Юра — у відділі пам`яток дерев`яної архітектури.

На свято Йордан, 19 січня, о 13:30 на сцені Катедрального Собору Пресвятої Трійці відбудеться свято Водохреща.

Опісля водосвяття, з 14:45 до 16:00 вулицями міста пройде Парад вертепів: початок від Катедрального Собору Пресвятої Трійці – вул. Завалля –І. Мазепи – Лесі Українки – Лисенка- І. Франка – О. Нижанківського – Т. Шевченка – Центр Душпастирства.

О 18:00 відбудеться Фестиваль — виступи вертепів на 6 локаціях міста: Пл. І. Франка, Центр Душпастирства, Сцена на території Катедрального Собору Пресвятої Трійці, Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Храм Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, Церква Стрітення Господнього.

20 січня у Центрі Душпастирства о 12:00 відбудуться майстер-класи з виготовлення новорічно-різдвяних прикрас, о 17:00 — рок-коляда та о 19:30 — вулична вистава з вогняним шоу на різдвяну тематику.

На 27 січня у Дрогобичі відбудеться концерт заслуженого артиста України Ігоря Богдана та гурту «Львівські музики». Захід відбудеться у Народному домі імені Івана Франка о 18:00.

3 лютого відбудеться Фестиваль хорового співу «Колядує Франкове Підгір’я» у Народному домі імені Івана Франка. Початок о 15:00.

11 лютого у Дрогобицькій дитячій музичній школі №2 відбудеться Свято «Прощання з колядою». Початок о 17:00.

Запрошуємо дрогобичан та гостей міста взяти участь у святкуваннях з нагоди відзначення Різдвяних свят.