Учні 1-4 класів оплачуватимуть 50% вартості вартості харчування. Решту 50% – компенсуватиме місцевий бюджет

Як повідомив керівник відділу освіти ДМР Віталій Вовків, згідно проведених тендерних процедур – цього тижня стартувало гаряче харчування учнів у п’яти навчальних закладах Дрогобича. Мова іде про освітні установи – Ліцей №4, Гімназію №8, Гімназію №5, Ліцей №16 та Гімназію №17. У Ліцеї №2, Гімназії №10 та стебницькому Ліцеї №7 гаряче харчування для учнів розпочнеться з наступного тижня, а подекуди із початком квітня, передає ДНК.

Що стосується навчальних закладів сіл територіальної громади – то за словами Віталія Вовківа, на жаль, на тендер з організації гарячого харчування для школярів не подався жоден із учасників. Тож оголошуватимуть повторні тендерні процедури.

Зазначимо, під кінець лютого виконавчий комітет Дрогобицької міської ради затвердив рішення про підняття вартості послуги гарячого харчування – із 40 до 56 грн. Такий крок був вимушений, оскільки на попередні тендерні процедури з організації гарячого харчування в школах міста та територіальної громади не зголосився жоден із приватників, що займається наданням даних видів послуг.

Учні 1-4 класів оплачуватимуть 50% вартості вартості харчування. Решту 50% – компенсуватиме місцевий бюджет.

Окрім цього, у Дрогобицькій громаді діє рішення про безкоштовне харчування пільгових категорій школярів. Таких у громаді налічується 1 868 учнів.

До пільгових категорій належать:

  • діти сироти
  • діти, позбавлені батьківського піклування
  • діти з малозабезпечених сімей
  • діти військовослужбовців
  • діти, батьки яких загинули чи вважаються зниклими безвісти
  • діти з числа ВПО.