З 23 березня на два тижні заклад дошкільної освіти «Лелеченька», що на вулиці Самбірській, перебуватиме на карантині

Про це інформують у відділі освіти ДМР, передає ДНК.

Справа в тому, що підтвердився позитивний результат на ковід в однієї із вихователів середньої групи садочку, яка звернулась за медичною допомогою. Відтак – аналогічна ситуація мала місце із медичною сестрою цього дошкільного закладу освіти. Так як педагог та медична сестра контактують практично із усіма дітьми у садку – у дошкільній дитячій установі запровадили на два тижні карантин, – прокоментував ситуацію Михайло Марченко, заступник начальника відділу освіти ДМР з питань дошкільної освіти.

Допоки «Лелеченька» на карантині – у приміщенні дошкільного закладу інтенсивно проводять відповідну обробку та дезінфекцію всього садка та робочих поверхонь в гурпах.

Батьків повідомлено через робочі чати про ситуацію в дошкільній установі та причину вимушених двотижневих канікул через ковід. Маємо сподівання, що через 14 днів заклад відновить свою роботу і всі повернуться до виховного процесу, – додав Михайло Марченко.

Зазначимо, станом на цей тиждень у Дрогобичі налічується 365 дітей, які перебувають на карантині через ковід. Із них 59 – це школярі, інші – малеча із садочку «Лелеченька». Окрім цього, на ізоляції знаходяться і 6 педагогічних працівників.