Університет СтенфордКожному з учасників будуть платити стипендію $70 тис., а також відшкодують витрати на приїзд та проживання

Американський університет Стенфорд відкрив спеціальну програму для українців The Ukrainian Emerging Leaders Program, ініціаторами якої виступив Центр демократії, розвитку і верховенства закону Стенфордського університету (CDDRL).

Щоб взяти участь в програмі, необхідно подати заявку до 15 лютого 2017 року. Результати відбору будуть відомі у квітні. Але шанс поїхати в Кремнієву Долину на 10-місячний курс навчання, який розпочнеться у вересні, мають лише три кандидати.

Учасники будуть отримувати стипендію в розмірі $70 тис. Всі витрати на проживання та переїзд візьме на себе університет. Студенти зможуть вибрати будь-які курси і планувати свою програму навчання на власний розсуд.

Програма розрахована на реформаторів, політиків, юристів, підприємців і творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій. Кожен з претендентів на участь повинен мати українське громадянство, бути не старше 28 років, мати 5 років досвіду роботи як мінімум, робочий рівень англійської, досягнення в галузях демократії, розвитку та верховенства права.

При цьому кандидатом не може бути студент іншого вузу.