котобандерівціУлюблені «котобандерівці»: відео з чотириногими вихованцями, яких прихистили на передовій захисники України

Десять котів і кішок різного віку живуть на позиціях однієї з українських військових частин в зоні ООС. Сюжет про

чотириногих «бандерівців» розмістило на своєму YouTube-каналі Військове телебачення України, передає ДНК.

Один із захисників України розповів про те, що у їх вихованців різні характери, але навіть тих з них, хто час від часу доставляє занепокоєння, військові люблять і ніколи не знімуть з постачання. Кішки і собаки на позиціях українських військових — звичайне явище. Тварини — і хороше психологічне розвантаження для військових: вони допомагають бійцям зняти стрес і зберігати в непростих умовах війни людяність.

Також відомо чимало випадків, коли загострений інстинкт самозбереження кішок і собак допомагав людям вижити. За кілька секунд до потрапляння снарядів у бліндажі наших бійців тварини вибігали звідти, вибігали і люди, бачачи це. І це врятувало чимало захисників України.

Так, у 2017 році вівчарка під час обстрілу прикрив собою двох українських бійців. Собака отримала важкі поранення, але військові медики змогли врятувати тварину. І подібних фактів чимало. Тим більше, як підкреслюють бійці ООС, сьогодні забезпечення захисників України на високому рівні. Бійці і самі ситі, і годують від душі своїх чотириногих улюбленців.