пожежа в готелі19 лютого о 00:07 у смт Славське Сколівського району в чотирьохповерховій будівлі з мансардою готелю «Терем» виникла пожежа

Про це повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу ДСНС.

О 06:06 підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано на площі 1 тис. м2. Жертв та постраждалих немає. В ході гасіння пожежі на свіже повітря виведено 18 осіб.

Повідомили вогнеборців про подію із запізненням, тому на момент прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів, пожежа вже поширилася на велику площу. Вогонь охопив дах будівлі та поширився перекриттям між четвертим та мансардним поверхом. Швидке поширення полум’я зумовлювалося дерев’яними конструктивними елементами будівлі. Пожежа супроводжувалася щільним задимленням.

Поблизу місця виникнення пожежі було відсутнє зовнішнє протипожежне водопостачання. Найближче вододжерело розташоване на відстані близько 2,5 км. Тому гасіння здійснювалося за допомогою постійного підвозу води.

На момент прибуття вогнеборців, більшість мешканців готелю самостійно покинули задимлену будівлю. Рятувальники допомогли вийти на свіже повітря 5 туристам, які проживали на 3-му поверсі.

Вогнеборці здійснювали ліквідацію пожежі двома шляхами: зсередини, у складі 7-ми ланок газодимозахисної служби, які працювали в апаратах захисту органів дихання, та ззовні будівлі – за допомогою автодрабин.

Пожежу локалізовано о 04:47, ліквідовано о 06:06. Вогнем знищено дах та перекриття між четвертим та мансардним поверхом на площі 1000 кв.м.

До ліквідації пожежі залучили 49 рятувальників та 11 одиниць спецтехніки.

Внаслідок події ніхто не постраждав. Обставини події та причина виникнення загорання встановлюються.