Українські воякиПідрозділ українських десантників з Миколаївської десантно-штурмової бригади і танкісти 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ викликали фурор на міжнародних навчаннях Combined Resolve X

Своїми несподіваними і професійними діями, наші воїни змусили організаторів

змінити сценарій проведення навчань. Про це на власній сторінці в соціальній мережі повідомив президент Петро Порошенко передає ДНК. При цьому пізніше з’ясувалося, що саме мав на увазі Порошенко.

За словами колишнього спікера штабу АТО Романа Туровця, українське танковий підрозділ «розправитися» з групою умовного противника з 4 «Aбрамсов», чотирьох БМП «Бредлі», двох «Апачей», кількох «Хаммерів» і 20 піхотинців. Через дії українців організатори змушені терміново міняти сценарій. «… Керівництво навчання в розгубленості думає над тим, як змінити сценарій.

Адже не секрет, що більшість навчань проходять за сценарієм. Часткові елементи відпрацьовуються реально, але загальний план таки витримується», — повідомив він. При цьому український підрозділ не тільки змогло влаштувати ефективні засідки, а й пішло у відкриту атаку, проникнувши в глибокий тил умовного противника.