відбірні виродкиМолодики, що учинили розправу над «кіборгом» Вербичем, встановлені і затримані: один з них — громадянин ерефії

Група, що складається з декількох молодих людей і дівчат, спіймана співробітниками СБУ в Харкові. Вони називали себе

«антифашистами», а розправа над учасником АТО, по всій видимості, була заздалегідь спланованою.

6 травня, в неділю, оперативники Служби безпеки України в Харкові затримали групу людей, які підозрюються в жорстокому нападі на ветерана антитерористичної операції на сході України Дмитра Вербича, передає ДНК з посиланням на «Обозреватель».

Як розповіла оперативникам одна із затриманих жінок, компанія гуляла в районі Подолу (Київ). Вони звернули увагу на хлопця в одязі із національною символікою і вирішили, що молодий чоловік — «бандєровєц» — його потрібно «покарати».

відбірні виродки

відбірні виродки

відбірні виродки

відбірні виродки

відбірні виродки

відбірні виродки

відбірні виродки

Вони деякий час переслідували ветерана АТО, після чого наділи маски і напали на нього, застосувавши сльозогінний газ і холодну зброю. Після того як побили і поранили ножем в спину свою жертву, втекли з місця події.

Під час затримання групи у одного із затриманих виявився ерефійський паспорт на ім’я В’ячеслава Лукичева, прописаного в Калінінградській області. Поліція продовжує розслідування інциденту, встановлює можливі зв’язки групи і замовників нападу на ветерана.

Подробиці події з’ясовуються. Нагадаємо, напад на учасника АТО, захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича стався 2 травня цього року. Компанія молодиків напала на нього в центрі української столиці.