школи ДрогобичаЗ 12 жовтня у ЗОШ № 5 розпочалися ремонтні роботи, які проводить ТзОВ «Львівський будівельний холдинг». Саме ця організація перемогла у тендері, проведеному управлінням капітального будівництва Дрогобицької міської ради

Аби впевнити колектив школи, що цього разу таки суттєво справа просунулася і будівництво ЗОШ № 5, розпочате понад 20 років, стане реальним досягненням, а не багаторічною легендою, до школи завітав в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик та голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик. Освітяни гостей з першої миті спілкування взяли у стоси, мовляв не ймуть віри, що нарешті колись із старого приміщення школи переберуться в нове. Посадовці, висловивши розуміння до такого емоційного шквалу вчителів, крок за кроком скерували розмову у конструктивну площину. Тарас Метик зазначив, що вся біда у тендері, який аж за четвертим разом управлінню капітального будівництва вдалося провести кілька днів тому з урахування всіх букв закону. Він висловив сподівання, що будівельникам зіграє на руку погода і з першою чергою завершення ЗОШ № 5 вони впораються до кінця року. Тарас Метик попросив освітян відкинути сумніви і на власні очі переконатися, що у школі вже працюють будівельники. Виступити гарантом у процесі надходження коштів з державного бюджету перед колективом школи зобов’язався Ярослав Качмарик.

Увесь проект зведення нового приміщення школи становить 17 млн. грн., 10 з них освоєно. Управління капітального будівництва має на меті встигнути цього року освоїти 5 млн. грн.: 4 млн – державні кошти та 1 млн. — співфінансування обласного та міського бюджетів.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому