день захисникаСвяткового настрою у мармуровій залі додали художні номери, натхненно подаровані учнями естрадного відділу Стебницької музичної школи, вихованцями ЗОШ № 2 та Дрогобицького музичного училища ім. В. Барвінського

З нагоди Дня захисника України грамотами та матеріальними винагородами у мармуровій залі Ратуші у переддень свята, 13 жовтня, відзначили подвижників національно-визвольної боротьби УПА та сьогоднішніх захисників України, переважно членів Добровільного українського корпусу «Правий сектор». Вручаючи символічні нагороди в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик зауважив, що у залі зібралися два покоління, одне з яких здійснило національний подвиг у 40-х роках минулого сторіччя, а інше свою звитягу демонструє сьогодні. На завершення цієї думки, Тарас Метик узагальнив: «Часові і вікові межі можна знівелювати, тут зібралося одне покоління, яке прагне життя у вільній державі».

Святкового настрою у мармуровій залі додали художні номери, натхненно подаровані учнями естрадного відділу Стебницької музичної школи, вихованцями ЗОШ № 2 та Дрогобицького музичного училища ім. В. Барвінського. Слова вітань також виголосив лідер місцевого осередку «Правого сектору» Ігор Струналь. Особливо зворушливо про героїзм і трагізм у долі ідейного провідника української нації Степана Бандери розповіла легендарна членкиня Братства ОУН-УПА, опікунка двох сестер Степана Бандери Оксани та Володимири Анна Рудник.

Загалом нагоди від міської влади у Дрогобичі отримали близько 50 осіб Братства ОУН-УПА та учасників АТО. Крім того, подарункові сувеніри та грамоти міської ради в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик вручив і особовому складу військової частини А-1108, де 13 жовтня також відбулися святкові урочистості.