Дрогобич перевізники - тарифиУ середу, 2 вересня, у Дрогобицькій міській раді відбулася чергова зустріч перевізників та першого заступника міського голови Дрогобича Петра Суди, за участю відділу економіки та активістів

Оскільки наближається День міста, то присутні обговорили усі моменти підготовки, щоб у день свята не відбулося ексцесів, а дрогобичани мали можливість комфортно користуватися громадським транспортом. Водіїв, які надають послуги у сфері громадського перевезення, закликають до дотримання чистоти в маршрутках, культурної поведінки і належного ставлення до пасажирів. Також водіям пропонують розмістити українські прапори на транспортних засобах, а в салоні забезпечити звучання української музики. Петро Суда наголосив, що було б добре, якби ці всі пропозиції виконувалися не тільки у святкові дні, але й у будні.

Далі учасники засідання розглянули скарги громадян, які надійшли на адресу міської ради. Найбільше громадяни обурюються через те, що в День Незалежності останній рейс маршруту № 10 відправився о 21:00 год. Перевізник, який обслуговує вказаний маршрут, заявив, що через технічні проблеми не було можливості здійснити наступні відправлення громадського транспорту і пообіцяв, що більше таких оказій не відбудеться. Крім того, було сказано, що це перша скарга на обслуговування за цим маршрутом, починаючи з 2012 року.

Петро Суда доручив відділу економіки відновити роботу робочої групи, яка займатиметься контролем громадських перевезень у місті.

Щодо зупинок громадського транспорту, начальник відділу економіки Роман Корпан подякував перевізникам за відновлення зупинок громадського транспорту до Дня Незалежності. Перевізники зобов’язалися відновити графіки руху громадського транспорту на зупинках за стандартами, які запропонує міська рада.

На завершення, присутні обговорили ситуацію з перевезенням пільговиків. Нагадуємо, що у місті діє нова формула пільгових перевезень — 6 сидячих пільгових місць і 2 стоячих.

Що стосується нарахування та здійснення компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян міським автотранспортом за рахунок субвенцій з державного та міського бюджету, Петро Суда зобов’язав відповідні служби та зацікавлені сторони вивчити цю практику в інших містах України і запропонувати свої пропозиції на наступному засіданні.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому