Дрогобицька громада відкрита для бізнесу та нових інвестицій

Зокрема сільські території мають чималий потенціал для ведення сільського господарства та діяльності фермерських господарств.

Наприкінці минулого року одне з підприємств Стрийщини викупило будівлю старої ферми у селі Селець Дрогобицької громади з метою обладнання на її базі нової птахофабрики.

З листопада тут тривали ремонтні та підготовчі роботи, а вже на початку квітня на птахофермі оселились 28 тисяч курчат.

Ми обрали для нашої птахофабрики село Селець у Дрогобицькій громаді, так як нам підійшла будівля, її розташування та наявна тут потужність. Всі фактори були сприятливими, тому після кількох місяців підготовки, 3 квітня ми запустили роботу» – розповідає директор ТзОВ «Суматра» Любомир Когут.

За словами керівника, підприємство планує збільшувати виробничі потужності. Вже до червня тут хочуть закупити чергову партію бройлерів та вийти на кількість 56 тисяч курчат.

Серед переваг для громади – сплата податків та можливість працевлаштування для мешканців села. Сьогодні підприємство взяло на роботу трьох місцевих працівників, зі збільшенням потужності будуть потреби в додатковій робочій силі. Збувати м’ясну продукцію планують на внутрішньому ринку.