Команда спортсменів Дрогобицької громади серед переможців Чемпіонату України з ушу

5-7 квітня в місті Бровари, Київської області відбувся Чемпіонат України з ушу серед дорослих, юнаків та юніорів, повідомляє ДНК.

Команда спортсменів Дрогобицької територіальної громади здобула низку перемог на Чемпіонаті, а юні спортсмени стали призерами у своїх вікових групах та окремих розділах програми.

Як пише ДМР Загалом, до участі у змаганнях зголосилось близько 200 спортсменів із 8 областей України.

Команда Дрогобицької територіальної громади налічувала 7 спортсменів, що виступали в різних вікових групах та гідно представили збірну Львівської області.

Дехто з дрогобицьких спортсменів на таких рангових змаганнях був вперше і мав змогу виступити на одному майданчику спільно з найкращими спортсменами України, долаючи певний страх та переживання.

Загалом наші спортсмени посіли такі місця:

• Матвій Якубів – 1, 2, 3
  • Максим Маршалок – 3, 3
  • иАнастасія Андибур – 3
  • Вікторія Тидаш – 3, 3
  • Катерина Старінщак – 3.

Трішки забракло балів до перемоги дрогобичанкам Софії Ільницькій та Ользі Кравців, однак у цих юних спортсменок все ще попереду.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Традиційно на змаганнях дякували воїнам ЗСУ за можливість проведення Чемпіонату та розвитку спорту в Україні.

Додамо, з Дрогобиччини наразі троє спортсменів з ушу поїхали на Міжнародний турнір «15-th Spring Dragon International Wushu Tournament», що відбудеться в м.Катандзаро (Італія). На змагання відбули: