музеї ДрогобичаУчора, 21 листопада, у Дрогобичі відзначили День гідності та свободи

Розпочалися урочистості біля пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні» поминальною панахидою за участю духовенства, громади та представників влади.

У своїй проповіді настоятель катедрального храму Пресвятої Трійці Тарас Гарасимчук закликав присутніх до служіння, праці, навчання, щоб засвідчити те, задля чого кожен взяв на себе відповідальність та обов’язок. За його словами, ніхто не має права нехтувати жертвами Революції гідності. Кожен має усвідомити те, в якому часі ми перебуваємо і творити добрі справи, щоб не стати непотребом у суспільстві.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, виступаючи перед громадою, наголосив, що у Революції гідності взяли участь багато дрогобичан. Троє з них поклали життя у боротьбі з режимом. Мер закликав усіх не ворогувати, а об’єднати зусилля у праці для того, щоб смерті на Майдані не були даремні.

Того ж дня в історичному відділі музею «Дрогобиччина» відбувся концерт-реквієм пам’яті Героїв Небесної сотні з нагоди третьої річниці початку Революції гідності. Ведучою заходу була старший науковий працівник музею Марія Головкевич, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.