допомога участникам АТОУ Дрогобичі бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із працівниками Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості провели комплексний інформаційно-консультативний захід для учасників АТО

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на директора Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марію Николаїшин.

«Інформаційна сесія на тему: «Права і гарантії соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей», яку провела головний спеціаліст бюро Христина Лютик була корисною вчорашнім воїнам, – каже М. Николаїшин. – Присутні дізналися про пільги, які полегшать вирішення питань, що цікавлять учасників АТО».

За її словами, працівники бюро активно співпрацюють з депутатами місцевих рад, щоб охопити безплатною правовою допомогою якнайбільше населення. Цими днями заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Габрівський спільно із депутатом Дрогобицької міської ради Іриною Дзюрах провели прийом громадян в актовому залі Дрогобицького управління з експлуатації газового господарства, під час якого всі охочі мали змогу отримати індивідуальні консультації та групові роз’яснення з правових питань.

«Найбільше питань у людей, котрі прийшли на прийом, виникало з приводу створення та організації діяльності об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, порядку прийняття рішень керівними органами ОСББ, а також механізмів залучення коштів для відновлення та ремонту багатоповерхових будинків.