скейт-майданчикВ межах обласного конкурсу проектів місцевого розвитку 2018 року у парку культури та відпочинку на вулиці Трускавецькій провели заміну огорожі

Загалом на проведення робіт з міського та обласного

бюджетів було виділено близько 400 тис гривень.

Окрім того небайдужі підприємці за сприяння керівництва міста встановили скейт-майданчик у парку, на якому тепер своє дозвілля проводить молодь міста.

«Впершу чергу висловлюю подяку тим підприємцям, які зголосилися і посприяли у встановленні цього майданчика. Цей перший скейт-майданчик — мрія дітвори нашого міста. Мені часто доводилося спілкуватися з молоддю та дітьми, які каталися біля Ратуші, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, з молодіжними лідерами і щоразу при зустрічі вони просили про встановлення такого майданчика. Сьогодні бажання дітвори виконано. Сподіваюся, що цей майданчик буде місцем не лише проведення дозвілля дітей та молоді, а й місцем активного відпочинку. Впевнений, що з цією молоддю в майбутньому на цьому ж майданчику ми започаткуємо турніри чи змагання, які увійдуть до переліку загальноміських заходів», — прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.