Вчора, 22 липня, а центральній площі Дрогобича відбулося відкрите тренування з кіокушинкай карате
Заняття провів інструктор спортивного клубу «Боривітер» Роман Калямон під наставництвом тренера Олександра Золочевського, передає ДНК.
Кіокушинкай карате — один із жорстких видів бойових мистецтв, що походить із Японії. Його філософія ґрунтується на самодисципліні, повазі до суперника та постійному самовдосконаленні. Учасники мали можливість ознайомитися з базовими техніками та спробувати власні сили у тренувальному процесі.
Захід відбувся в межах ініціативи, яку реалізовує відділ фізичної культури та спорту Дрогобицької міської ради у співпраці з відділом освіти та спортивними федераціями міста. Мета проекту – зробити канікулярний період для школярів активним, змістовним і спортивно насиченим.
Наступне відкрите тренування відбудеться у вівторок, 30 липня, на базі ДЮСШ імені Івана Боберського — цього разу з футболу.
У серпні заплановано серію занять із таких видів спорту: вільна боротьба, бокс, кікбоксинг, таеквондо та футбол.
Переглянути цей допис в Instagram
Запрошуємо школярів Дрогобицької громади долучатися до безкоштовних тренувань. Відділ фізичної культури та спорту закликає педагогів та батьків сприяти активній участі дітей — саме ваша підтримка формує у молоді культуру здорового способу життя.
Слідкуйте за анонсами, долучайтеся до спортивного літа разом із громадою!