У ці дні фахівці та психолог Дрогобицького центру соціальних служб у КЗ «Дрогобицький культурно-освітній центр ім. І. Франка» організували черговий арт-терапевтичний захід для родин захисників – створення кольорових мандал із сипучих матеріалів та спецій.

Мандало терапія є однією з різновидів арт-терапії, яка допомагає краще дослідити свій внутрішній світ, зрозуміти власні ресурси і бажання та є одним із способів покращення емоційного стану та зняття напруги. А також поєднує в собі елементи психотерапії, передає ДНК.

Кожен із присутніх на заході створив свою індивідуальну мандалу, фантазував, та вкладав у роботу частинку душі і політ думок. Безпосередньо робота із нетрадиційними матеріалами та процес підбору дрібних часточок, заспокоює і зосереджує на відчуттях, занурює у медитативний стан та допомагає привести до ладу думки.

Творча праця в техніці мандало для найменших учасників заняття – дітей, сприяє розвитку дрібної моторики рук, тактильних відчуттів, розвиває творчу уяву і естетичне сприйняття навколишнього світу, допомагає розібратися у нюансах кольорів, фактур, та в створенні композицій – стверджують фахівці центру соціальних служб.

Загалом творчий захід допоміг присутнім віднайти внутрішній ресурс, перезавантажились та зарядились теплом і приємними емоціями один від одного та від заняття загалом.