25 березня, напередодні Міжнародного дня театру у Бориславі в міському Палаці культури відбулась цікава подія для громади. Театралізовану виставу «Варвара» у виконанні актори народного театру імені Петра Телюка знову мали можливість переглянути бориславці та гості міста.

Нагадаємо, дебют вистави відбувся минулого року і був приурочений до Дня міста Борислава, передає ДНК. Та у вчорашньому виконанні виставу дещо освіжили, додали нових цікавих елементів. У сюжеті – історія римської християнської великомучениці Варвари. Розпочинається дійство розповідями екскурсовода туристам про історію пам’ятника, який знаходиться у Бориславі, а далі – екскурс у ті далекі часи, коли свята Варвара таємно від батька прийняла християнство.

Вчора, як і на дебюті, зал був знову заповнений глядачами. Подія вкотре дозволила мешканцям громади об’єднатись духом та відчути силу спільності та культурного піднесення.

Заступник міського голови Роксоляна Гарасимів привітала театралів зі святом і наголосила про важливість розвитку театру. «Дякуємо автору вистави, акторам та всім, хто долучився до постановки. Гра акторів, мабуть, вразила всіх присутніх – настільки гарно та професійно поставлена вистава. Театр особливо в цьому часі є надважливим. На противагу агресору українці можуть і повинні розвиватись у культурному напрямку. Принагідно вітаю колектив із підтвердженням звання Народного аматорського драматичного театру і з нетерпінням чекаємо на нове театралізоване дійство від Народного театру імені Петра Телюка», – відзначила Роксоляна Всеволодівна.