гирьовий спорт - ДрогобичВчора, 21 жовтня, у Дрогобичі у Народному домі імені Івана Франка відбувся ХІХ регіональний турнір з гирьового спорту на пошанування пам’яті тренера і педагога Бориса Подскоцького

Учасників змагань привітав в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик. Принагідно Тарас Метик відзначив грамотою та подарунком ювіляра, ветерана спорту Валерія Спічака, професійна діяльність якого яскраво позначилася на розвитку спортивної сфери міста.

У турнірі взяли участь понад 70 учасників у різних вагових категоріях. Спортсменський склад був представлений двома командами Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (чоловіки), Дрогобицького коледжу нафти і газу, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу та командою ветеранів. Також свою міць на змаганнях продемонструвала жіноча команда Дрогобицького державного університету ім. І. Франка.

В результаті напруженої боротьби учасники змагань відзначилися такими досягненнями:

У ваговій категорії до 55 кг — І місце: Юрій Даниляк, ІІ місце Олег Боган, ІІІ місце Віталій Фельбаба;
до 65 кг. — І місце: Андрій Живчин, ІІ місце: Михайло Мінів, ІІІ місце: Михайло Стегура;
до 70 кг. — І місце: Іван Залога, ІІ місце: Тарас Гавриляк, ІІІ місце: Дмитро Великий;
до 75 кг. — І місце: Ігор Садівник , ІІ місце: Всеволод Ілик, ІІІ місце: Олег Мацюрак;
до 80 кг- І місце: Тарас Гис, ІІ місце: Андрій Павлюх, ІІІ місце: Сергій Тимрук;
до 90 кг. — І місце: Іван Селецький, ІІ місце: Іван Кузбит, ІІІ місце: Юрій Зінько;
понад 90 кг. — І місце: Андрій Лагуш, ІІ місце: Володимир Ярема, ІІІ місце: Андрій Федунів;
ветерани – І місце: Пиль Ярослав, ІІ місце: Юрій Пустовіт, ІІІ місце: Володимир Кушнір.
Жіночу команду до 55 кг представляли Ірина Поліщук – І-ше місце, Зоряна Січка – ІІ-ге місце, Хендога Юлія – ІІІ-тє місце. У ваговій категорії до 60 кг: Тетяна Поліщук І-ше місце, Божена Спасенкова ІІ-ге місце, у ваговій категорії до 70 кг. Наталія Садова І-ше місце, Тетяна Венцик ІІ-ге місце.

Як відзначив начальник відділу спорту та фізичної культури Дрогобицької міської ради, Орест Соломчак, переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями, кубками та подарунками від Дрогобицької філії «Сибірське здоров’я».