вибори 2015 у ТрускавціКандидат на посаду міського голови Трускавця Андрій Кульчинський з відривом випереджає опонентів

Про це в ефірі телеканалу «Алсет» розповів професор кафедри політології Львівського національного університету ім. І. Франка Анатолій Романюк.

«Протягом двох місяців ми фіксували настрої мешканців Трускавця, і, як свідчать результати, Андрій Кульчинський, який представляє партію «Самопоміч», став лідером виборчих перегонів. Він суттєво випереджає інших кандидатів. На другому місці – самовисуванець Руслан Козир, на третьому – Ігор Кісак, який також став самовисуванцем», – прокоментував Анатолій Романюк.

Політолог також зазначив малу ймовірність того, що до завершення передвиборчих перегонів ситуація суттєво зміниться: «Принаймні за тиждень до виборів якихось несподіваних змін у співвідношенні рейтингів не було зафіксовано. І враховуючи це, ми можемо прогнозувати, що, швидше за все, таке позиціонування виборців залишиться під час голосування. Зрештою, дослідження доводять, що до 5% виборців можуть міняти позицію протягом тижня. Але навіть враховуючи це відрив кандидата, який отримав перевагу складає в межах 15%. Тому, схоже, хороші шанси на перемогу в цих виборах має Кульчинський», – пояснив Анатолій Романюк.

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться вже цієї неділі, 25 жовтня.