проблематика ДрогобичаПершими під роздачу знову потрапили перевізники

У понеділок, 31 серпня, на оперативній нараді, яка відбувалася в Ратуші, перший заступник міського голови Петро Суда поінформував про стан справ щодо наведення порядку серед порушників та осіб, які своєю діяльністю приносять Дрогобичу та його мешканця більше шкоди, аніж добра.

Першими під роздачу знову потрапили перевізники. Петро Суда наголосив, що на адресу міської ради надійшло чимало скарг від громадян, які обурені тим, що в День Незалежності громадський транспорт курсував містом до 21:00 год. Повертаючись зі святкувань, дрогобичанам довелося пішки, або ж на таксі, добиратися до власних осель. Перший заступник міського голови обурений таким жестом перевізників і вимагає відновлення діяльності робочої групи, яка займається питаннями громадського перевезення у місті.
«Ми мали зустрічі з перевізниками, де обговорювали проблеми у цій сфері. Результат очевидний. Ми забагато часу тратимо на них. Є відповідна робоча група, нехай збираються і вирішують ці проблеми. Якщо й надалі результату не буде, то ми розриватимемо угоди з перевізниками», — заявив Петро Суда.

Також у місті продовжують наводити лад з рекламними носіями та їх власниками. Після виявлення носіїв зовнішньої реклами, які встановлені без відповідних дозвільних документів, або за які не проведено оплату до місцевого бюджету, у Ратуші взялися за власників цих споруд. Окремі власники вже приводять до порядку документацію та проводять платежі. Проте є й такі рекламні носії, власники яких невідомі. Станом на нині уже демонтовано 4 рекламні носії.

Продовжуючи тему, Петро Суда взявся аналізувати, яку користь чи шкоду для міста завдають атракціони розміщені на площі Шевченка. Звичайно, що найбільше користі та радості ці атракціони приносять нашим дітям. Але, попри те все, є чимало проблем, які створюють ці машинки, басейни, батути та інші атракціони, які встановлено на площі імені Кобзаря. Мешканці скаржаться на те, що така кількість атракціонів створює перешкоди для вільного руху пішоходів. Були неодноразові випадки, коли пішоходи травмувалися через наїзд на них дитячих машинок. Зафіксовано руйнацію газонів та бруківки. І основне, що є головним для міста, це те, що від цього бізнесу міська казна отримує мізер.

Порівнявши усі ці переваги й недоліки, Петро Суда запропонував більше не давати дозволу на розміщення цих атракціонів на площі Шевченка, яка є сакральним місцем для дрогобичан. Як альтернативу, оскільки дітям потрібні ці атракціони, посадовець вважає за доцільне перенести їх у парк «Культури та відпочинку» на вулиці Трускавецькій.
«У цьому парку є достатньо місця, де власники даного бізнесу можуть розмістити усі ці атракціони. А місто, натомість, отримуватиме прибуток від оренди землі», — наголосив перший заступник міського голови Петро Суда.