влада ДрогобичаУ Дрогобичі обнародувано заяву фракції політичної партії «Громадянська позиція» в Дрогобицькій міській раді, в якій звинувачують виконавчу гілку влади, очолювану міським головою Тарасом Кучмою, у бездіяльності і не фаховості

Як повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на IA ZIK.

«Хаотичні та непродумані кроки міського голови не на користь громади призводять до того, що в місті загострюється соціально-економічна ситуація, що ризикує перерости в пряме протистояння між владою та місцевою громадою, – йдеться у заяві. – В місті все частіше можна почути від пересічних містян про початок актів громадянської непокори.

Такому становищу сприяють прояви корупційних явищ, адмінресурсу, цензури, непрозорості в прийняті кадрових рішень, які призвели до того, що рівень довіри до дрогобицької влади стрімко скочується до нуля. І, в першу чергу, це стосується дій міського голови, який або не володіє ситуацією в місті через некомпетентність, або саботаж рішень його підлеглими, або через ймовірну керованість третіми особами».

На думку авторів заяви, відбувається призначення на посади осіб не за фаховими здібностями, а за наближеністю до мера; прийняття волюнтаристських рішень, коли одноосібно подаються судові позови проти місцевих підприємців, що шкодить інвестиційно-економічному іміджу міста; нехтування думкою окремих громадян і трудових колективів.

«Прямим порушенням статті 3 Конституції України є випадки, коли міський голова Дрогобича привселюдно ображає громадян лайливими словами – «ватники, фашисти, уроди, ушльопки та інші», що само по собі є порушенням не лише Основного Закону, але і основ християнської моралі, бо зачіпає честь і гідність громадян, – констатується в заяві. – І це лунає в бік мешканців міста Магдебургського права, які до того ж є виборцями та платниками податків і утримують чималу армію чиновників».

Фракція звернулася до депутатів міської ради з тим, щоб «разом працювати на благо міста і його мешканців, при цьому пам’ятати, що всі рішення, прийняті сесіями ради, будуть тим лакмусовим папірцем за яким виборці оцінюватимуть на фініші каденції нашу роботу. Пам’ятайте, міський голова в будь-яку мить «вийде з гри» (добровільно чи під тиском місцевої громади) і при цьому не забуде перекласти всі свої прорахунки на депутатів, оскільки саме обранці приймають рішення на сесіях.

Фракція політичної партії « Громадянська позиція «не може стояти осторонь і мовчати про випадки свавілля влади і заявляє, що вона була і залишається на боці громадськості міста, а тому відмежовується від всіх невиправданих, а іноді і протиправних висловлювань, дій та рішень міського голови і його команди».

Виходячи з вищевикладеного, фракція партії «Громадянська позиція» заявила про перехід в демократичну опозицію до Дрогобицького міського голови.