школа мистецтвНапевне, не варто перераховувати здобутки вихованців та викладачів дитячої школи мистецтв, бо більшість бориславців люблять відвідувати концерти та виставки, які відбуваються в нашому місті за їх участі

Тут, у цьому закладі, завжди гамірно та піднесено, адже всі викладачі на чолі з директором школи Галиною Жуковою вкладають багато зусиль, щоб навчити своїх вихованців прекрасному.

От і в переддень випускного школа мистецтв запросила до себе школярів молодших класів міста та дошкільнят. Тут, у чепурній музичній залі, відбувалась прем’єра опери-казки «Івасик Телесик». А допомогли вихованцям у цьому викладачі школи — Галина Новіцька та Ольга Кондур.

По завершенню прем’єри відразу відбуввся імпровізований концерт і глядачі ще довго не могли залишити стіни цього осередку високої культури.

Як розповідає директор ДШМ Галина Жукова, такі заходи та відкриті концерти відбуваються, щоб показати майстерність учнів та їх викладачів.

Отож, від імені дирекції школи гостинно запрошуємо всіх талановитих дітей міста, хто хоче здобути освіту в царині музики, малюнку та танцю до школи мистецтв.

А ще, ми вітаємо випускників школи, яким цієї неділі було вручено свідоцтва про закінчення позашкільної освіти. Їх цього року було 54.