Дрогобич історичнийМинулої ночі у Дрогобичі відбулася екскурсія, приурочена до Дня молоді «Пізнай історичну романтику нічного Дрогобича»

Пізнавати рідне місто під покровом ночі зібралося близько 100 осіб. Дехто для підсилення екстремальних відчуттів мандрувати вночі вирішив на велосипеді. Як діляться учасники дійства, враження у них ще довго не розвіються. Відзначають, що передусім вдалося побачити Дрогобич в абсолютно новому, невідомому для них досі, ракурсі. Романтикою надихав дворик міської Ратуші, декорований свічками.

Молодь під проводом Ігоря Чави піднялася на міську вежу, у нічній тиші уважно вслухаючись у розповідь отця про Дрогобич. Продовжив екскурсійну презентацію міста Ігор Чава у костелі Св. Бартоломія, спинившись на історії цієї святині. Кульмінацією мандрівки стали відвідини Церкви Св. Юра. Підсвічення старовинного храму довершено гармоніювало з захопливою розповіддю працівниці музею. Через підігріту цікавість слухачів гід ніяк не могла завершити екскурсію. Незважаючи на глибоку ніч, молоді не хотілося покидати романтично-містичну ауру храму.

Захід утвердив організаторів в думці практикувати в Дрогобичі нічні екскурсії з розширеними маршрутами і надалі.

«Це неординарний спосіб залучення молоді до пізнання міста. Вдала нічна екскурсія дала нам сигнал, що такі починання варто розвивати», – зробила для себе висновок начальник відділу сім»ї, молоді та туризму Дрогобицької міської ради Леся Пашко.