Традиційний осінній розпродаж в інтернет-магазині фабрики FlashNika стартував, і він триватиме всі три місяці осені, з 1 вересня і до 30 листопада. Причому знижки на готові варіанти будуть дуже приємними і будуть досягати 50% від початкової вартості. Шафи-купе, офісні та комп’ютерні столи, передпокої і журнальні столики-трансформери — все це можна буде купити значно дешевше. Ця пропозиція, якою точно варто скористатися.

знижки на меблі для дома

Меблі, які потрапляють на розпродаж, мають гідний рівень якості. Ніякого браку: виробник стежить за тим, щоб покупець отримував тільки якісні і довговічні предмети інтер’єру. Це вироби з торішніх колекцій, а також нові меблі, які замовили і не забрали (бувають і такі ситуації). Клієнти інтернет-магазину дуже швидко розбирають найкращі пропозиції, тож чекати кінця розпродажу точно не варто, краще відразу зайти в розділ з товарами і вибрати щось для себе.

На речі з цієї категорії поширюється повноцінна гарантія, тож купувати їх можна без побоювань. Гарантійний період триває цілий рік з моменту здійснення покупки, якщо за цей період щось зламається, виробник безкоштовно зробить ремонт або повністю замінить предмет інтер’єру.

Розпродаж меблів на сайті фабрики FlashNika — це можливість істотно заощадити і при цьому отримати можливість жити в затишному гарному будинку. Вигідна та зручна покупка — це те, що приваблює кожного жителя України, але особливо це цінується киянами. Придбані на розпродажі вироби оперативно відправляються в будь-який куточок країни — для цього використовується «доставка майбутнього» — «Нова пошта». Боятися за покупку не варто — меблі пакується за допомогою дерев’яної обрешітки. Найбільше пощастило киянам і жителям області: до них предмети інтер’єру відправляються з власною службою доставки інтернет-магазину.

Що стосується оплати, то можна використовувати кілька варіантів: сервіс онлайн-оплати для власників банківських карт, банківський переказ, оплата при отриманні — він діє тільки в Києві. Клієнт може оплатити замовлення тільки частково в розмірі 10%, а решта 90% відправити вже після отримання товару. Також у покупців, які купують меблі на розпродажі, є можливість скористатися розстрочкою, яку надає ПриватБанк, оплачуючи покупку з невеликою комісією, або послугою оплати частинами без комісії взагалі.

Розпродаж меблів від інтернет-магазину фабрики FlashNika — це економне і правильне рішення для комфорту в будинку.