День пам’яті і примирення Дрогобиччина вперше відзначила спільним покладанням квітів ветеранами УПА та Другої світової війни
Делегації Дрогобицької районної державної адміністрації та Дрогобицької міської ради, депутати різних рівнів, ветеранські та громадські організації, поклали вінки та квіти до Стіни плачу, де в роки війни були розстріляні сотні дрогобичан та жителів навколишніх сіл. Секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик та перший заступник голови райдержадміністрації Читати дальше



















