У суботу, 10 червня, у Дрогобичі відбулось офіційне відкриття нового торгового центру «Парк» та сучасного дитячого майданчика

Як розповіли забудовники, їхня мета – це створення комфортного та сучасного простору для реалізації бізнес-ідей підприємців. Так, компанія прагне забезпечити місцеве населення різними сегментами послуг та відповідати їхнім потребам, передає ДНК.

Загальна площа торгового центру становить 11 800 м². Комерційні площі розраховані, як для малого, так і для великого бізнесів, планується створення 300 робочих місць. Відтак у ТЦ постануть облаштувати кав’ярні, супермаркет, різного роду магазини та зони відпочинку.

Ми розвиваємо формат торгових центрів у маленьких містах, зокрема із населенням 100 тис. осіб. Люди зараз менше їздять в обласні центри, оскільки це займає час та вимагає додаткових витрат на пальне. Тому у невеликих містах значно зріс потік людей у ТЦ, де в одному місці вони зможуть одночасно отримати декілька послуг, – прокоментували забудовники.

Окрім облаштування торгового центру, відповідно до умов договору, орендар взяв на себе зобов’язання провести низку робіт з метою покращення інфраструктури території парку: облаштувати автомобільну стоянку, спорудити дитячий майданчик зі штучним покриттям, площею не менше 2500 м², забезпечити вуличне освітлення та влаштувати по периметру парку бігові та велосипедні доріжки.

Так, у суботу двері торгового центру офіційно відкрили, а на дитячому майданчику юрмилась дітвора. На відкриття також прибули керівництво громади – міський голова Тарас Кучма та його заступники Віталій Вовків і Юрій Кушлик, співзасновник компанії-орендаря Петро Пуняк та отець Ростислав Мелех, який освятив приміщення та дитячий майданчик.

Дрогобич процвітає і розвивається. На зло нашим ворогам, які роблять все, щоб ми впали духом і поставили життя на паузу. Сьогодні ми відкриваємо торговий центр і сучасний дитячий майданчик. Надалі планується облаштування бігових та велосипедних доріжок. І разом з громадою ми зробимо наше місто кращим. З огляду на кількість відвідувачів бачимо, що мешканці міста і громади позитивно підтримують такі ініціативи і радо вітають щось нове у Дрогобичі, – зазначив Тарас Кучма.

Нагадаємо, Дрогобицькою міською радою був проведений відкритий аукціон на право оренди земельної ділянки на вулиці Володимира Великого, загальною площею 13 000 м², яка примикає до парку зі сторони церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

У підсумку проведеного аукціону, фірма-переможець ТзОВ «Компанія Ріел-естейт  груп» отримала право на оренду цієї ділянки. Цільове призначення землі передбачає можливість будівництва та обслуговування будівель громадської забудови. А між Дрогобицькою міською радою та інвестором-орендарем було підписано договір оренди.