Лави небесних воїнів поповнив захисник України дрогобичанин Олег Войтович

Олег Войтович проживав у Дрогобичі на вулиці Грушевського. Все життя він прищеплював молоді любов до спорту та здорового способу життя, був щирим та відданим другом і сім’янином, пише DROBRO.

З лютого 2023 року Олег захищав територіальну цілісність України на передових позиціях фронту, зокрема під Бахмутом. На жаль, при виконанні бойових завдань під селищем Хромове, біля Бахмута, дрогобичанин загинув.

Вдома в захисника залишилися дружина, двоє дітей, мати та дві сестри.

Сьогодні, 13 червня, конвой з тілом загиблого Героя прибув до рідного міста. Траурну процесію зустріли на Перехресті Героїв, де під супроводом священнослужителів відбулась коротка панахида. 

Після молитви на Перехресті, домовину з тілом загиблого привезли на центральну площу Ринок, де зібрались рідні, близькі, бойові побратими, колеги по спорту та всі, хто прийшов віддати честь Герою та навколішки провести його в останню дорогу.

Більше ФОТО в ТК DroBro24

Під супроводом священнослужителів, за участі керівництва громади, на площі Ринок провели загальноміське прощання з Героєм.

Парастас за загиблим відбудеться сьогодні, о 19:00, у капличці церкви Успіння Пресвятої Богородиці, на вулиці Володимира Великого.

Чин похорону проведуть завтра, 14 червня, об 11:00. Поховають загиблого Героя на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!