Діти Дрогобиччани відвідали циркБільше сотні дітей Дрогобиччини побували на виставі «VIVAT» відомого в Україні та за її межами «Цирку «Кобзов»

Гарний подарунок в переддень нового навчального року для понад сотні дітей Дрогобччини організував народний депутат України Роман Ілик. Школярі та дошкільнята міст Дрогобича, Борислава, Стебника, Трускавця та сіл Дрогобицького району побували у Львові на неймовірно захоплюючому цирковому шоу «VIVAT» відомого в Україні та за її межами «Цирку «Кобзов».

Цікаво, що поїхати у Львів мали змогу дітки з різних верств населення. Це, зокрема, вихованці дитячих будинків «Оріана» (Борислав) та «Оранта» (Дрогобич), діти із малозабезпечених сімей, а також талановита молодь – переможці заходів, які відбулися в рамках святкувань 157-ї річниці Івана Франка у Нагуєвичах (учні із Лішнянського, Ясеницесільнянського та Модрицького НВК).

Для поїздки було організовано три великих комфортабельних автобуси, за усіма дітьми були закріплені відповідальні вихователі, вчителі та медсестри. Поточні організаційні питання вирішувала помічник народного депутата України Романа Ілика, директор Дрогобицького педагогічного ліцею Ольга Заяць. Як відповідальна особа супроводжував делегацію школярів та педагогів помічник народного депутата України, доцент Дрогобицького педагогічного університету Ярослав Комарницький.

Вражаюча шоу-програма «Цирку Кобзов» тривала понад дві години. Веселі клоуни, вправні еквілібристи, талановиті танцівники і фокусники, милі звірята (мавпочки, дикобрази, собачки, коник-поні, лама і т.д), трюки від двократного чемпіона України з велотріалу Владислава Черниша, унікальний номер з левами та тиграми відомого дресирувальника з Італії Емануеля Фаріно – усе це впродовж усієї вистави «VIVAT» «тримало» дітей у захоплюючому, радісному стані. І дошкільнята, і школярі радо плескали, на заклик клоунів танцювали, брали участь у конкурсах.

«Було дуже гарно! Сподобались танцюючі мавпочки, еквілібристки, тигри, леви! Сподобалось все! Ми дуже раді, що побували тут!» – відтак в унісон поділися враженнями учні третьої школи Трускавця Андріанка, Михайло та Марія.

«У Львів ми привезли двадцять п’ять дітей віком від трьох до шістнадцяти років, – розповідає вихователь дрогобицького дитячого будинку «Оранта» Оксана Рожило. – Нам насправді дуже приємно, що для наших вихованців було організовано цю екскурсію. Адже дітям це потрібно! Вони рухливі, їм все цікаво. Дякувати Богу, маємо народного депутата України – вихідця з нашого краю, який дійсно піклується про дітей своєї землі.» «Тигри, леви, гімнасти! «На відмінно» відпрацювали усі. Циркова вистава нам дуже сподобалась. Дякуємо за таке задоволення!» – доповнили слова своєї виховательки вихованці «Оранти» Юрій та Іринка.

«Діти – це наше майбутнє. І дбати про них, робити їх життя радісним і насиченим – обов’язок кожного. Особливої уваги і тепла потребують вихованці дитячих будинків, підтримки – діти з малозабезпечених сімей, пошанівку – талановита молодь. Тож якщо цим заходом в переддень нового навчального року ми зуміли подарувати діям радість – значить справа того варта» – зазначив у розмові із нами організатор поїздки народний депутат України Роман Ілик.

Марія Кульчицька,
«Медіа Дрогобиччина»