влада у ДрогобичіУ міській раді обговорюють кандидатури першого заступника та керуючого справами міста

Ситуація, що склалася з владою міста — напружена. Закінчується календарний рік, потрібно вирішити усі фінансові питання, особливо — заборгованості. Попереду грядуть реформи, які потрібно буде впроваджувати на місцях, а з керівників міста залишився єдиний секретар міської ради Тарас Метик, який виконує обов’язки голови міста. Часу до завершення року залишилося обмаль. Тому депутати ведуть переговори щодо визначення кандидатур на вільні керівничі посади.

У четвер, 3 грудня, відбулася зустріч депутатів міської ради, голів депутатських груп та фракцій з секретарем міської ради. Депутати довго радилися і поки що визначилися з декількома особами. На посаду першого заступника вони пропонують кандидатури Петра Суди, Богдана Іванціва та Володимира Ямельницького. Однак, пан Богдан Іванців відмовився від пропозиції колег. Тому на першого заступника поки що претендентів двоє.

Щодо посади керуючого справами міста, то тут депутатам було важче дійти згоди. Проте серед усіх думок та пропозицій зупинилися на трьох кандидатах — Богдана Николаїшина, Володимира Годяка та Володимира Сабата.

Ситуація залишається невизначеною. Наступні переговори відбудуться у цю п’ятницю. Якщо вдасться визначитися з кандидатурами, то з вівторка відбудуться засідання депутатських комісій, а відтак, буде заплановано сесію, де й затвердять тих кандидатів, яких запропонують депутати.

«Я відкритий до конструктивного діалогу з усіма, адже ми чітко усвідомлюємо, що відтягувати усі ці процеси, часу нема, а місту потрібні кваліфіковані, енергійні та ініціативні фахівці», — повідомив секретар міської ради Тарас Метик.
За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому