волонтери дрогобичаЗавдяки активній підтримці кожного із Вас я отримала перемогу. Нагородження відбулось 30 листопада 2014 року в Києві

Кілька тижнів тому працівник відділу сім’ї, молоді та туризму Дрогобицької міської ради Юлія Терлецька подала мою кандидатуру на нагородження мене «волонтерською» премією Євромайдан SOS.

Метою організації преміювання було привернення уваги до важливості волонтерського служіння в цілому, а не окремого волонтера.

Тому, насправді, це перемога не моя. Бо, якби не жертовність кожного із Вас і не Ваша молитовна підтримка, волонтерська праця була б порожньою. ЦЕ НАГОРОДА КОЖНОГО ІЗ НАС, КОЖНОГО ІЗ ВАС.

Я обіцяла, що, у разі перемоги, всю отриману премію пожертвую на потреби воїнів АТО. Проте, премія виявилась не грошова, а чисто символічна – розмальована будівельна каска, книга з віршами та два керамічні сувеніри. Керамічні сувеніри авторської ручної роботи будуть передані мною для продажу на благодійному аукціоні. Дякую Святославу Грабовському, що привіз., бо я не змогла поїхати.

Дякую кожному із Вас за підтримку та Вашу жертовність, у тому числі молитовну, у підтримці наших військових та волонтерів.

Дякую команді волонтерів ініціативної групи «Дрогобич SOS – ДОПОМОГА АРМІЇ»: о. Тарасу Гарасимчуку, о. Ігорю Цмоканичу, о. Любомиру Митнику, Миколі Походжаю, Ростиславу Куртяку (моєму каханому та терплячому чоловіку), Андрію Сенченку, Лесі Пашко, Ганні Гринчишин, Мар’яні Поліжак, Ігорю Шевчику, Олені Сенченко, Олегу Яводчаку, Роману Курчику, Тарасу Курчику, Оксані Винницькій, Лесі Возняк, Роману Мисишину, Тарасу Демку, Тарасу Лужецькому, Марії Кульчицькій, команді з ГО «Дрогобицький Майдан», Михайлу Галику, Володимиру Мидянці та всім, хто був чи є з нами.

Дякую студентам, учням та всім людям доброї волі, хто допомагає в супермаркетах збирати допомогу, сортувати, пакувати, вантажити тощо.

Дякую волонтерам зі Львова, Стрия, Херсону, Дніпропетровська та Києва, а також з цілої України за цілого світу за їхню працю та за співпрацю з нами.

Дякую духовенству та молитовним групам, особливо «Матері в молитві», за молитву та підтримку.

Дякую кожному за добре слово, за кожну копійку, за кожне мило чи шкарпетки. Нехай Господь благословить вас сторицею!

Дякую нашим (своїм) рідним та дітям. Наша відсутність вдома – це їхня доля участі в допомозі. Вони жертвують недоотриманою увагою.

А НАЙПЕРШЕ ДЯКУЮ ТИМ, ХТО ЗАРАЗ НА ПЕРЕДОВІЙ В ХОЛОДІ ТА В ОКОПАХ ТРИМАЄ ВОРОГА І НЕ ДО ПІДПУСКАЄ ЙОГО ДО НАШИХ ДІТЕЙ, А ТАКОЖ ДАЄ НАМ МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ І ВЧИТИСЯ БУТИ МИЛОСЕРДНИМИ ТА ВДЯЧНИМИ ЗА КОЖНУ ПРОЖИТУ СЕКУНДУ!
05 грудня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІАТУ. Користуючись нагодою, вітаю усіх волонтерів, а також усіх, хто нам допомагає, з цим святом! Любові всім, витримки, наснаги, Божого благословення, примноження рядів, миру та перемоги!

РАЗОМ МИ СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! З БОГОМ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Олена Куртяк