Компанія передала Дрогобичу сімдесят Wi-Fi роутерів для обладнання в школах безперебійного швидкісного інтернету

З метою забезпечення навчальних закладів якісним швидкісним інтернетом, Дрогобичу вдалось заручитись підтримкою закордонного донора – компанії зі США «Smart Aid», яка неодноразово надавала Україні та зокрема Дрогобицькій громаді гуманітарну допомогу, в тому числі для підтримки людей з числа ВПО, передає ДНК.

Цього разу компанія передала Дрогобичу сімдесят Wi-Fi роутерів для обладнання в школах безперебійного швидкісного інтернету.

Для повного охоплення інтернетом однієї школи треба від шести до восьми таких роутерів.

Окрім них місто отримало комплектуючі матеріали, – комутатори, мережеві кабелі, блоки живлення, конектори та інші матеріали, необхідні для того, щоб обладнати в школах точки бездротового доступу до мережі інтернет.

Роботи розпочали з ліцею №16 імені Юрія Дрогобича – школи, яка від початку повномасштабного вторгнення росії на Україну, чи не найбільше завантажена роботою з гуманітарними вантажами та внутрішньо переміщеними особами.

В школі вже ведуть підготовчі роботи та прокладають кабелі, тож в ближчому часі навчальний заклад зможе похвалитись повним охопленням безпровідним інтернетом.