Дрогобицька міська лікарня, яка є медзакладом другого рівня надання допомоги, якісно оновилася

В терапевтичному корпусі, за сприяння Міністерства охорони здоров’я, вдалося придбати сучасний цифровий рентген апарат. Під медичну новинку осучаснили і кабінет – там провели капітальний ремонт, інформує ДНК.

Як розповів генеральний директор КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрій Коцюба – до сьогодні сучасний рентген апарат в лікарні був один. Він розміщується в відділенні екстреної медичної допомоги (приймальне відділення) і має чимале навантаження, оскільки обстеження на ньому проходять пацієнти, які потрапляють на приймальне відділення та з численних відділів лікарні.

Сучасний цифровий рентген апарат, який встановили дозволить робити діагностику кістково-опорного апарату пацієнтів, кісток черепа, легень, грудної клітки, органів черевної порожнини, нижніх кінцівок тощо.

Стало доброю традицією напередодні професійного свята медичних працівників відкривати нові кабінети та оновлювати медичну техніку в наших закладах охорони здоров’я. Сучасний рентген кабінет, який ми сьогодні відкриваємо, чергова вершина до якої йшла наша Дрогобицька міська лікарня. Один кабінет, який функціонував до сьогодні – мав занадто велике навантаження. Тепер ж буде здійснено якісний розподіл пацієнтів, що в свою чергу зменшить і навантаження на лікарів, – додав керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба.

Як підкреслив керівник Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис – перша міська лікарня, який рік поспіль є зразковим закладом охорони здоров’я в наданні якісних медичних послуг на Дрогобиччині.

Окрім рентген апарату в першій міській лікарні провели ремонт двох палат реанімаційного відділення та встановили там 6 нових ліжкомісць – таким чином ліжковий фонд реанімаційного відділення збільшився до 12 місць. Ремонт провели за кошти виділені із місцевого бюджету у розмірі понад 300 тис. грн.