баскетбол на замкуГромаду Дрогобичини та не байдужих вдячно вислухаємо у коментарях до крику людей

Коротка хронологія подій від любителів цього виду спорту у місті, в якому ще не так давно була команда, яка

представляла місто у Чемпіонаті України (Вища ліга) і місто в якому від гладачів ломився баскетбольний зал ДЮСШ. За словами гостей, такої кількості глядачів і такої підтримки на матчах вони не бачили ні в одному місті.

В ті, ще не такі далекі часи любили і поважали цю надзвичайно видовищну гру і робили максимально для її популяризації у місті від гравців і меценатів до глядачів і не байдужих.

І ось прийшли нові часи. Біля ДЮСШ з горем пополам зробили за бюджетні кошти баскетбольний майданчик, слід відмітити, якості, так собі. Що там максимально якісне, так це ПАРКАН. Далі було помпезне відкриття, освячення, танцюлькі гопацюльки, гарні слова і знимки для звіту і т.д. Далі по хронології з’явився замок на дверях якісного паркану і заборона займатись там дітям з міста. Про причини можна тільки здогадуватись (така собі популяризація, погодьтесь). Дітвора каже, що за ключ на годину, ключник просить 200 гривасиків, як вам читачі, популяризація )))

баскетбол на замку

Ну а далі відбулось взагалі щось неймовірне, так сказати апофіоз приведеного. На майданчику вліпили 2-а стовпи і натягнули сітку для великого тенісу. Занавіс!

Далі у листі до Д-НК від любителів цього виду спорту надто багато нецензурної лайки в сторону і влади міста і керовніків ДЮСШ, тому за перепрошенням до спортовців ми цей абзац публікувати не будемо.

Громаду Дрогобичини та не байдужих вдячно вислухаємо у коментарях до крику людей.