техніка для прибиранняКрокуємо в ногу з часом: Для міського господарства планують придбати спецтехніку для прибирання вулиць

У четвер, 13 серпня, на площі Ринок та вулиці Шолом-Алейхема протестували нову сучасну прибиральну техніку,

яку планують закупити для міського господарства.

Представники фірми «KARCHER» проінформували міського голову та керівництво департаменту міського господарства про технічні характеристики та функції, які виконує ця техніка. Крім сухого прибирання можна здійснювати вологе прибирання пішохідних та проїзних зон міста. Вартість такої техніки становить понад 4 млн гривень.

«Сьогодні ми перевірили як працює сучасна прибиральна техніка. Я схиляю голову перед нашими комунальниками, які здійснюють прибирання міста, але ми всі чудово розуміємо, що потрібно рухатися в ногу з часом. Така техніка суттєво покращить якість та оперативність прибирання вулиць. Більше того, нам важливо закупити цю техніку й тому, що площа міста велика, а працівників не вистачає. Тому спільно з депутатським корпусом, фінансистами будемо радитись як цю техніку придбати в лізинг», – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

Нагадаємо, за останні 5 років для комунальних підприємств закуплено 5 одиниць спецтехніки: каналопромивну машину, машину для поточного ремонту доріг, міні-навантажувач, трактор, сміттєвоз.