шахраї у ТрускавціУ Трускавці відпочивальники з-за кордону, які мали необережність приїхати на своїх власних автомобілях, вимушені платити кримінальний «курортний збір» у розмірі 500 грн. за викрадені номери машин

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук інформує відомий громадський діяч, підприємець і волонтер Сергій Розора.

«Річ у тому, що злодії викрадають автомобільні номери та залишають на місці злочину записку з номером телефону для контакту. Злодії вимагають для повернення номерів продиктувати їм номери поповнення «Київстар» на суму 500 грн. Деколи номери віддають на наступний день, точніше кажуть, де вони ці номери сховали. Сьогодні виїхали туристи з Німеччини, які більше тижня лазили по різних кущах, бо їх водили за ніс, щоб видурити ще додатково 400 грн. Туристи були в шоці від ситуації і зареклися від відпочинку в Трускавці, ще й іншим закажуть. І це по Трускавцю десятки авто», — інформує Сергій Розора.

Громадський активіст згадує ті часи, коли на Дрогобиччині довгий час викрадали автомобілі і віддавали за викуп – це творилося до тих пір, поки не приїхала київська міліція і не зловила злочинців, яких «кришувала» місцева міліція.
«Я не розумію, чому поліція не зупинить цей «безпредел»? Якщо не знають, що робити, то хай йдуть копати картоплю, поки сезон. І можуть вивчити досвід США, які зупинили свавілля на стоянках під супермаркетами. Бо нащо ж тоді стільки міліції?», — обурюється Сергій Розора.