турнір з баскетболуВже багато років команда ветеранів-баскетболістів демонструє незмінно високий рівень спортивної майстерності

І це не дивно, адже група ініціативних, небайдужих до баскетболу чоловіків знаходить час для систематичних тренувань, своєю наполегливістю баскетболісти «поважного» віку можуть бути зразком для підростаючого покоління, а позитивом і бадьорістю під час участі у змаганнях різного рівня здатні заражати всіх довкола.
Ветеранська команда неодноразово підтвердила свою ініціативність і під час організації багатьох спортивних подій за ці роки.

За період існування команди було проведено та прийнято участь в ряді турнірів різного гатунку, не зважаючи на складну ситуацію в країні наші втерани зуміли взяти участь у декількох турнірах.

Традиційним став міжнародний турнір з баскетболу у м. Луцьку, який проходив 30 вересня – 01 жовтня, на майданчику зустрілись команди досвідчених баскетболістів (старших 35-ти років) з Луцька, Кривого Рогу, Житомира, Дрогобича, Мукачевого та навіть Мінська. Отож, луцьким вболівальникам трапиться додаткова нагода насолодитися таким видовищним та красивим видом спорту, як баскетбол.

А перемогу здобула команда Мінська, друге місце зайняла команда Кривого Рогу(призер Чемпіонату України 40+ в 2016році), а третє наші ветерани, БК «Дрогобич» .

Всі команди були нагороджені пам’ятними призами та кубками, наданий для ігор відмінний спортивний зал у спорткомплексі СНУ (пр. Грушевського, 2б.).

Протягом чотирьох днів з 14 по 18 вересня 2016 року в болгарському місті Варна проходив Міжнародний баскетбольний турнір серед ветеранських команд “ETS — BLACK SEA CUP-2016, що проводиться під егідою Европейської асоціації ветеранів баскетболу (ESBA), в якому брала участь і наша команда ветеранів «БК Дрогобич». Змагання проходили з ініціативи компанії ETS (директор Ніколов І) та за підтримки Федерації баскетболу Болгарії. У цьому престижному турнірі змагалося 5 коман, які представляли Україну, Росію та Болгарію.

На цьому турнірі дрогобичани гідно представили Україну та наше місто Дрогобич здобувши кубок «ETS — BLACK SEA CUP-2016» та були нагороджені медалями та почесними призами.
Кращими гравцем турніру визнано Сергія Самойлика «БК Дрогобич».
В цілому виступ нашої команди можна визнати успішним, покращалась гра в захисті та командні взаємодії в нападі.
Ці турніри залишили незабутні емоції та враження від гри, та від спілкування з друзями баскетболістами!

Бажаємо нашій команді ветеранів вдалої участі у наступних турнірах, сил і наснаги, щоб і у подальшому високо тримати стандарти дрогобицького баскетболу та продовжувати популяризацію яскравого, насиченого адреналіном, енергією, молодістю та красою спортивного способу життя.

Сподіваємося, що енергійність та цілеспрямованість дозволять команді підняти славу дрогобицького баскетболу , зароблену за ці роки, на ще більшу висоту!

Склад команди «БК Дрогобич»: Сухий Юрій Юрійович, Лук’янченко Володимир, Самойлик Сергій, Дацюк Сергій, Худик Назар, Рашковець Василь, Будинкевич Андрій, Козловський Вадим, Гловацький Ігор, Мальченко Антон, Меденци Олег, Войтечко Олег, Дружбляк Володимир, Ямельницький Володимир.

Федерації баскетболу Дрогобиччини