війна на Донбасі10 000 найманців прибудуть протягом доби — РосЗМІ

Російські військові готові повернутися в «ДНР»: до негайної відправки на Донбас готові близько 10 000 найманців, які чекають сигналу з ОРДЛО.

Російські найманці заявили про готовність протягом доби повернутися на окуповану частину Донбасу в разі початку активних бойових дій, повідомляє Д-НК. Один з лідерів російської організації СДД зробив заяву напередодні і попередив, що перед відправкою до ОРДЛО готові близько 10 000 російських військових.

Скріншот його заяви в російських ЗМІ опублікував український блогер і журналіст Денис Казанський. У матеріалі йдеться про те, що в разі відновлення активних бойових дій перед двома армійськими корпусами «ЛДНР» буде стояти завдання протриматися добу, протягом яких російські військові повинні прибути на Донбас для допомоги в протистоянні з ВСУ.

Лідер уральського відділення СДД Максим Хлопин заявляє, що для російських найманців головне не допустити просування ВСУ вглиб Донбасу і звільнення нових міст. «Якщо почнеться якийсь рух з боку української армії, то їх завдання (корпусів ОРДЛО) — хоча б добу протриматися, тобто не допустити захоплення населених пунктів. За добу ми зобов’язані всі прибути туди», — сказав командир російських найманців. «Так звана» громадянська війна»», — прокоментував його заяву Казанський.