зрадники УкраїниДо редакції «Діалог.UA» надійшов лист читача з Ізраїлю, в якому той піддав різкій, але обгрунтованій критиці деяких українських політиків

Ізраїльський офіцер: «Рабинович і Червоненко — ганьба

українського і єврейського народів, ми їм в Ізраїлі і руки б не подали»

Шалом Алейхем! Мир вам!

Я народився в Радянському Союзі, в чудовому місті Одесі і дуже поважав свого дідуся Аркадія Ароновича Верна, ветерана війни, який вважав себе російським євреєм, але повторював «Наша Батьківщина — Ізраїль, але живемо ми в Україні, і це наш другий дім».

Російська в школі у мене йшла добре, іврит, який я вивчав в спеціалізованій школі — теж, а ось українська — погано. Тоді в СРСР можна було написати заяву і відмовитися від української, її вивчення не було обов’язковим. Але дідусь заборонив мені це робити, нагадуючи, що я живу в Україні, а тому маю вчити українську».

патріот України

Моя служба в армії потрапила якраз на такий цікавий період, що я приймав присягу ще в СРСР, а повернувся додому вже в незалежну Україну. Через деякий час моя сім’я прийняла рішення виїхати на історичну Батьківщину, і я опинився в Хайфі. Там я служив уже в Армії оборони Ізраїлю, де дослужився до рав-серена (звання, аналогічне майору). Свою другу батьківщину я не забуваю ніколи, по можливості приїжджаю в Одесу, і мене дуже турбує те, що в останні роки в Україні відбувається. Воююча країна, у якій відібрали частину території. Її грабують зовнішні вороги і вороги внутрішні. В України багато спільного з Ізраїлем, схожі проблеми. Але те, що відбувається тут у вас, в ізраїльській державі ніхто б не допустив. Хочу висловити свою думку з приводу деяких громадян України, лояльних до влади росії і особисто її президента володимира путіна. Це такі відомі політики як Вадим Рабинович, Євген Червоненко та інші. Як кажуть у нас в Хайфі, «ітлехе мішпохе хот зіх ір гесрохе» (в сім’ї не без виродка). Ці хитрі люди намагаються однією парою ніг танцювати на двох весіллях. Розповідають про свою турботу про Україну і при цьому розпинаються в любові до керівників сусідньої держави, росії. І не просто сусідньої держави, а країни, яка забрала собі частину суверенної української території, влаштувала війну на її іншій частині.

патріоти України

Рабінович і Червоненко регулярно виступають на каналах Євгена Мураєва і Віктора Медведчука, кума президента рф путіна і вдають із себе таких собі «опозиціонерів». На їхню думку, у всіх бідах винен тільки Київ, тільки влади України. Я уважно запитую: а чи так це? І чи не несе тухлятиною від вашого, так би мовити «інформаційного продукту» … Може бути, це Порошенко ввів «зелених чоловічків» в Крим? Може, це Гройсман «націоналізував» майно ні в чому не винних кримчан, переслідує татар і українців? Чи це Київ розпорядився нашпигувати Донбас зброєю зі східного боку, бронетехнікою, «Градами»? Хіба українське керівництво ввело в Луганську і Донецьку комендантську годину і займається віджимом майна, грабежами, вбивствами і відправкою мирних людей «на підвал»? Ні, це робить дехто інший. Але Червоненко і Рабинович цього ніби не бачать. Вони, виступаючи в Україні, виправдовують і навіть вихваляють злочини цього «декого». Вони пропонують вести прямі переговори з керівництвом «ЛНР»/»ДНР», хоча відомо, що це всього-лише ставленики москви, маріонетки. Вихваляють росіян, які голосують за правлячий авторитарний режим, пропонують дружити з путіним, не звертати увагу на образи і погрози його клоунів, таких як жириновський, баркашов, затулін, лимонов, мілонов, а також «козацтво», які прославилися не тільки ненавистю до українців, а й до євреїв теж. Почитайте, що ці козаки, вигодувані путіним і мають навіть своїх представників в Держдумі, говорять і пишуть про нас! Не дарма серед євреїв здавна використовувалося побажання ворогові «Щоб ти зустрівся з козаком». Невже Рабинович, Червоненко та інші не в курсі, скільки звірства ці ряджені «Попандопуи» натворили на Донбасі, скільки наших братів по крові замучили пограбували і вбили, починаючи з 2014 року? Невже не знають, що євреї теж, побачивши це свавілля в Донецькій області, стали на захист України? і їх сепаратисти ненавидять тепер так само люто, як і українців.

Так все вони знають. Але пропонують поїхати до путіна і поклонитися йому в ніжки, приймають до своїх лав медведчука, кума путіна, який у всіх питаннях його підтримує. І це при тому, що йде війна, що Україна втрачає своїх кращих людей на фронті, в числі яких і бійці єврейського походження. Українські євреї вмирають за Україну, а ці Рабиновичі Червоненки фактично закликають їх знищити, «лягти» під путіна, здатися ворогові.

Згадані мною політики — просто змії на нашій шиї, це ганьба українського і єврейського народів, ми їм в Ізраїлі і руки б не подали. Я дивуюся, як ще знаходяться віруючі іудеї, які з цими покидьками проводять в Україні якісь спільні акції, фотографуються, виступають на їх підтримку. Для багатьох, звичайно, гроші не пахнуть, але не можна ж так відверто продаватися як дівка на бульварі, що не цінує свою честь і гордість. Україна воює 4 роки. Ізраїль воює майже з самого свого заснування. Ми виграли дві великі і кілька локальних війн і продовжуємо воювати з сусідами-недоброзичливцями, які поставили мету нас знищити. Вас, українців, теж хочуть вигнати, відібрати у вас країну, довести, що ви — ніхто. І ваша завдання — не потурати тим, хто цього хоче і боротися з ними. Уявіть собі, якщо ті самі Рабиновичі приїхали б до Ізраїлю і, виступаючи на ТБ, стали б вихваляти арабів і пропонувати керівництву нашої країни поїхати до президентів Єгипту, Сирії або Ірану «на уклін». Після такого жоден поважаючий себе єврей руки не подав би цим політикам.

Або Червоненки в очі говорили б євреям, що їх керівництво злодії і бандити, а ось палестинські — хороші хлопці, і нам треба орієнтуватися на них. Можете уявити, що б з ними у нас, на Землі Обітованній, зробили? Та що й казати: взяти ту ж росію — якби вони взялися так «поливати» керівництво в Кремлі, їм би швидко закрили рот, забрали телеканал, а, можливо, відправили б за ґрати як тих же Навальних або Дадіна. Слід врахувати, що у нас в Ізраїлі зараз війна йде більше позиційна, з локальними спалахами. А у вас в Україні війна триває, «гаряча фаза» 2014-2015 рр. вдалося погасити, але в Донбасі продовжує литися кров, і активні бойові дії можуть в будь-який момент відновити з новою силою. Те, що роблять зараз Червоненко і Рабинович на гроші Медведчука і його московського кума путіна, — це справжня зрада, шкоди своїй країні. Ці політики користуються довірливістю українського народу і думають, що за них голосуватимуть на виборах. Насправді їх не можна навіть туди допускати.

Якщо ви, Рабинович, Червоненко та інші російські дармоїди, не перестанете шкодити Україні і ганьбити єврейський народ, у вас будуть дуже великі проблеми. Я, як офіцер ЦАХАЛ, подбаю про те, щоб вам, коли приїдете на відпочинок або «по справах» до Ізраїлю, ваші злодіяння тут обов’язково згадали.

Авінадав Верн, рав-серен Армії оборони Ізраїлю