На аварійній трускавецького водоканалу працює тільки семеро людей, оскільки чимало працівників підприємства позвільнялося, зокрема виїхало на заробітки до Польщі
З цих семи чоловік четверо є фахівцями з ліквідації наслідків
аварій на водопроводах, а троє – на каналізаційних мережах. Про це 13 серпня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко.
Мала чисельність аварійної бригади не дозволяє ліквідовувати аварії на водопроводах так оперативно, як цього хотілося б мешканцям. За приклад Віктор Марченко навів прорив на водопроводі на вул. Довженка, який стався на цих вихідних. Водоканал свідомо пішов на те, щоб здійснювався витік води, лише щоб не позбавляти мешканців води на вік-енд. Працівники аварійної у п’ятницю працювали до пізнього вечора, тож безсовісно було б їх заставляти працювати ще й у неділю. Сьогодні зранку цю аварію вже ліквідовують, здійснюються роботи і на вул. Стебницькій, сказав Віктор Марченко.
Проблема виїзду кваліфікованих кадрів на заробітки за кордон – це проблема не лише водоканалу, а всього Трускавця. На курорті бракує кваліфікованих та досвідчених фахівців в багатьох галузях: кухарів, офіціантів, барменів, лікарів, медсестер, покоївок, адміністраторів, сантехніків, слюсарів, зварників, електриків та інших. Середня зарплата в місті-курорті є найнижчою по Львівській області і однією з найнижчих в Україні. Хоча за останні три роки середня зарплата по Трускавці і зросла, проте в сусідній Польщі фахівець за тиждень заробить значно більше грошей, ніж у нас за місяць.
Джерело: Трускавецький вісник