заявиЗа словами Ахметова, він з великим болем переживає ситуацію, яка склалася в зв’язку з окупацією Донецька

Український бізнесмен Рінат Ахметов відповів на питання про повернення до Донецька, який в 2014 році був окупований московітськими військовими.

З нагоди презентації документального фільму до 85-річчя футбольного клубу «Шахтар», президентом якого він є, Ахметов дав інтерв’ю клубному телеканалу, в якому розповів про мрію повернутися в своє рідне місто.

Фрагмент інтерв’ю був опублікований на офіційному сайті «гірників». За словами Ахметова, він з великим болем переживає ситуацію, яка склалася в зв’язку з окупацією Донецької області, оскільки нудьгує за рідним містом і краєм. Він зізнався, що, незважаючи на можливість жити в будь-якому місці світу, залишався в рідному для себе Донецьку до останнього.

«Те, що я переживаю … З великим болем, великим сумом. Я завжди нудьгував, скучаю і завжди буду сумувати за рідним Донецьком. Це місто я дуже люблю — 47 років там прожив. Маючи можливість жити в будь-якій точці світу, я жив в Донецьку . Я завжди говорив про те, що наше місто найкрасивіше, для мене найулюбленіше, і повітря там найчистіше, найкраще! і найголовніше — люди там прекрасні. Я люблю Донецьк і сумую за ним. Сподіваюся, що коли-небудь настане день і ми повернемося, в Україні настане мир, і ми будемо грати на «Донбас Арені» «, — заявив Ахметов.

Він також прокоментував можливість повернення до Донецька, яка настане після того, як в Україні встановиться мир. Ахметов припустив, що після повернення «гірники» знову гратимуть на рідному стадіоні, а перша гра може відбутися зі столичним «Динамо».

Відзначимо, що Ахметов покинув столицю Донецької області після вторгнення московітів в 2014 році. Футбольний клуб «Шахтар» разом з керівництвом та футболістами перебазувалися до Києва. Клуб проводив свої матчі на футбольних стадіонах у Львові та Харкові, проте після початку епідемії коронавіруса зробив ареною для домашніх матчів Національний спорткомплекс «Олімпійський». Вболівальники в соціальних мережах з натхненням сприйняли заяву про Донецьк. «Як приємно знову усвідомити, що президенту не байдужий «Шахтар». Ви так віддалилися від клубу, що закрадалися думки про те, що набрид вам цей клуб. Якщо ви з нами, вірю, що все буде добре, а Донецьк повинен знову побачити своїх уболівальників на рідній Донбас-Арені. Віримо і чекаємо !!!» — пишуть в Мережі.