Обрушення мостуНа дорогах Львівської області на сьогодні є дев’ять аварійних мостів

Деякі з них перебувають у стані «непроїзний». Дорожники обіцяють реконструювати їх ще цьогоріч.

Про це на брифінгу повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза, передає Львівський портал.

Так, в області на сьогодні 9 мостів перебувають в аварійному стані. За рішенням комісії ТЕБ та НС, дорожна служба перевірить можливість їх експлуатації. При необхідності рух можуть обмежити.

Зокрема, три мости, які капітально відремонтують цього року, розташовані у гірській частині області – це мостові переходи через річку Рата на дорозі Р15. Загалом в Карпатському кільці знаходиться понад 50 мостових споруд.

Також запланова масштабна реконструкція моста на західному об’їзді Львова, йдеться про дорогу біля торгових центрів «Епіцентр», «Три слони». За словами Олега Берези, там складна ділянка, яку будуть розширювати.

«Дуже складна ділянка, яку будемо розширювати, по західному обходу. Там ми будемо будувати альтернативний міст, і після того, як збудуємо повноцінний, перейдемо до реконструкції вже діючого моста», – зазначив очільник Служби автодоріг Львівщини.

Ще близько 12 мостових споруд планують відремонтувати на автодорозі М12 Стрий – Знам’янка. Загалом цього року на Львівщині реконструюють до 50 мостових переходів, і це є рекордною кількістю. На роботи витратять понад півмільярда гривень