ТимошенкоУ цей понеділок на телеканалі «ICTV» (належить олігарху Пінчуку) у програмі «Свобода слова» у монолозі про своє бачення щодо України на посаді Президента розмірковувала Юлія Тимошенко

Спершу вона вихвалялася як її команда підготувала нову конституцію, новий

економічний курс, відтак слово надали експертам, вірніше прихильникам її таланту, зокрема
п.п. Балі, Бондаренку, Фесенку, Одарченко, Кошкіній, Карасьову. Вони задавали Юлі
Володимирівні запитання, а вона забувшись, що у прямому ефірі витягнула заздалегідь
приготовлені шпаргалки і давала на них відповіді. До честі телеоператора, він вміло скерував телеоб’єктив на обличчя експертів. Багатьом з них було соромно за себе, за Тимошенко, що вона так привселюдно їх «спалила».

Якщо хочеш влади, то май мужність підставити голову під попіл. Не вийшло. Хотіла Юлія Володимирівна козирнути знайомством із Маргарет Тетчер, і які «залізна леді» давала їй поради, але тут щось не клеїться. Адже Маргарет Тетчер відійшла у кращий світ у 2013 році, а Юлія Володимирівна балотуючись на посаду Президента України ще у 2010 році чомусь тоді про це не згадувала. Тому є інформація для роздумів.

Не справилися із своєю місією і психологи. Якщо у дебюті передачі очі п.Тимошенко, як і
мова, були приведені у відповідне річище впевненості, то під завісу у її стилістиці
проскакувала певна роздратованість, а очі палали як у шуліки. Навряд чи вона зуміє витримати очну критику під час теледебатів. Жаль, цієї жіночки, яка забувши про все на світі поставила свою долю амбіційним інтересам.

І взагалі постулати Тимошенко не переконливі, що вона може стати лідером нації. Ну,
немає у її словах ні щирості, ні правди. Маніпулювання декількома тезами не переконують
багатьох у її державницькій позиції. Це – швидше всього плач Ярославни на валу, від якого
щораз «втікає» влада. Юлія Володимирівна робить блуд на блуді. Ось, наприклад, вона картає олігархів, задекларувала свою бідність у декларації, але тоді за який кошт випускає рекламні плакати, випустить мільйонним тиражем брошуру про новий економічний курс, який надішле у кожну оселю. Словом, багато запитань до Юлії Володимирівни. Мислючі люди давно розкусили її талант воскресати як фенікс із попелу. Але багатьом її спів припадає до душі. І немає на це ради…

Юзик Дрогобицький