Судний деньВчені створювали даний проект, щоб повідомити людство про наближення проблеми, зараз — саме той час

ЗМІ активно публікують інформацію про те, що Годинник «Судного дня» показує рекордний час — 23:58 що сигналізує

про наближення лиха або напруженості для людства. Про це повідомляє VistaNews, передає ДНК.

Відомо, що в 1947 році в зв’язку з тим що сталася в 1945 році, а саме катастрофою в Хіросімі і Нагасакі, проект журналу університету в Чикаго «Бюлетень вчених-атомників» запустив Годинник «Судного дня» або Годинники «Кінця світу». Тоді вони показували 23:53 і тепер з певною періодичністю на обкладинці журналу досі публікують фотографію годинника зі стрілками, які наближаються до півночі.

Мета даного проекту — донесення до політиків катастрофічності їх вчинків. Вчені хочуть таким чином показати важливість кожного їхнього кроку в масштабах планети.

Годинник «Судного дня» сигналізує про швидку катастрофу для людства і говорить про те, що вже «без двох хвилин кінець світу».

Нагадаємо, вчені неодноразово вже піднімають питання про серйозне зміщення магнітних полюсів. Викликає побоювання і швидкість, з якою відбувається це зміщення. Експерти пояснюють, що таке явище допустимо, але тільки в тому випадку, якщо це Південний полюс, а зсув не перевищує 10 км / год. Крім того, в Сполучених Штатах Америки трапився таємничий гуркіт, який був чітко чути по всій території країни, а в небі несподівано з’явилося обрис якогось «ока».