українські моряки«Ми з вами, все добре!» — Родичі полонених моряків України спеціально поїхали в країну-агресор, щоб провідати їх

Сьогодні, 15 січня, в суд мордора доставили кількох українських моряків з метою розгляду справи про

продовження арешту.

У Мережі вже неодноразово публікували фото і відео з місця, проте зараз з’явилися дуже зворушливі кадри зустрічі моряків і їх заплаканих мам. Про це повідомляє ДНК, посилаючись на Twitter. Відомо, що українських полонених моряків доставили в Лефортовський районний суд Москви. Саме там проходять засідання з питання про продовження арешту захопленим українським морякам.

Моряків хочуть залишити під вартою до 26 квітня і провести всі судові засідання в закритому режимі. Всіх 24 моряків розділили на шість груп по чотири людини, які пройдуть судові засідання в Лефортовський районному суді Москви.

Нагадаємо, на ранніх кадрах доставки моряків до суду видно, що їх зустрів натовп родичів, які аплодували їм і кричали: «Слава Україні!». Крім того, в столиці московії активісти створили інсталяцію, присвячену військовополоненим морякам України.

Небайдужі росіяни влаштували спеціальну акцію: вони зробили паперові кораблики синього і жовтого кольорів, а потім кожен з яких підписали прізвищем захоплених українських моряків.