депутат з різними прапорамиПрезидент Росії Володимир Путін показав крайню неповагу до президента України Віктору Януковичу

Народний депутат Віктор Балога пише на своїй сторінці в Facebook. “Уверен, после сегодняшнего дня можно ставить жирную точку в отношениях лидеров двух «братских» народов. Потому что дипломатия, которую продемонстрировал наш гость, говорит только об одном: ни народ Украины, ни государство для него ничего не значат. Я уже не говорю о «большом уважении к нашему лидеру»», — написав Балога.

«Можна уявити собі таку «дипломатію» в Євросоюзі, щоб наприклад канцлер Німеччини, після 15-хвилинної зустрічі з королем Іспанії, демонстративно поїхав на конференцію баскських сепаратистів? Але ніколи, ні одному європейському лідеру така дурість навіть не прийде в голову!», — зазначає народний депутат.

З цього Віктор Балога робить простий висновок — «потрібно врешті-решт зняти рожеві окуляри, не будувати ілюзій і зрозуміти елементарну річ — треба будь-якою дорогою обходити «доброту» ВВП і як можна швидше рухатися до ЄС. Там є повага до держави, до народу і кожної окремо взятої людини»

Нагадаємо, що сьогодні вранці Володимир Путін на 50 хвилин запізнився на молебень Патріарха Московського і всієї Русі Кирила на Володимирської гірки, де 15 хвилин поспілкувався з Януковичем, а потім поїхав на круглий стіл до Віктора Медведчука.

Джерело: ОРД-2