Дрогобич - День Європи2 квітня, у Дрогобичі побували поважні дипломатичні гості — консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Марцін Зєнєвіч та аташе цієї дипустанови Сильвія Андухар-Пєховська

Після відвідин Дрогобицького педуніверситету ім. І. Франка візитери у супроводі проректора ДДПУ ім. І. Франка Мирона Чернеця та керівника полоністичного науково-інформаційного центру ім. Ігоря Менька ДДПУ ім. І. Франка Віри Меньок завітали до світлиці Ратуші. Саме там у форматі діалогу з представниками профільних відділів міської ради відбувся обмін пропозиціями з приводу проведення у Дрогобичі Днів Європи.

Зокрема, йшлося про те, щоб розширити контекст заходу, надавши йому, крім культурного, ще економічного та презентаційного змісту. Марцін Зінєвич розлого презентував програму заходу, відзначив, що Генеральне Консульство має велику приємність зорганізувати вперше проведення Днів Європи у Дрогобичі. Згідно з попередньою програмою, Дні Європи у Дрогобичі заплановані на 5-6 червня. Перший день матиме конференційно-теоретичне спрямування і більшість його заходів відбуватиметься у стінах педуніверситету.

Прецедентом для Дрогобича може стати приїзд до міста Котермака Посла ЄС в Україні Яна Томбінського, який, як планують організатори, виступить з інавгураційною лекцією у мармуровій залі Ратуші. Другий день дійства має бути максимально цікавим і пізнавальним для громади міста. Ексклюзивним сюрпризом для дрогобичан стане прославлена особливим пієтетом до України польська групи «Тараки», відома українцям завдяки пісні солідарності «Подай руку Україні». З цього питання ведуться перемовини, зазначив на зустрічі Марцін Зінєвіч. Під час жвавого і обопільно корисного діалогу учасники зустрічі учасники створили робочу групу, яка працюватиме над виробленням остаточної програми Днів Європи у Дрогобичі з урахуванням всіх робочих моментів.
За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому