ТЦ "Наш Край"5 квітня відбулось урочисте відкриття чергового супермаркету «Наш Край» на Львівщині у місті Дрогобич

Знаходиться він на вул. Пилипа Орлика,18. Торгова площа 400 кв. метрів, покупців обслуговує чотири касові бокси. У новому закладі створено три десятки нових робочих місць До слова, це вже п’ятий «Наш Край» в цьому місті.
Просторе і світле приміщення, сучасний дизайн, оперативне обслуговування, широкий асортимент товарів, привітний та професійний персонал – таким зустрів жителів Дрогобича новий супермаркет «Наш Край».

У спеціальному відділі швидкого перекусу «Наш Бістро» представлений широкий асортимент популярних у всьому світі страв швидкого приготування: фірмових хот-догів, італійських паніні та піц, і все — незмінно високої якості. А також, гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи також взяти з собою.

Крім того, у «Наш Край» завжди свіжа та запашна випічка в кращих традиціях пекарського мистецтва. Великий фреш відділ, де повсякчас свіжі овочі та фрукти за доступними цінами. Популярністю користується і наш відділ кулінарії, де можна придбати готові страви та напівфабрикати. Також діє програма лояльності, що дозволяє збирати бонуси та економити на наступних покупках.

В рамках святкової програми відбулося свято з безліччю конкурсів, аукціонів, розваг, а також розіграш цінних подарунків. Маленьких покупців розважали клоун-аніматор та пригощали смачним морозивом і ласощами!