Бюджет Трускавця - виконанняПро це сьогодні, 6 квітня, на оперативній нараді повідомив міський голова Руслан Козир. Після Львова це другий показник в області

Міський голова наголосив, що 75 відсотків бюджету – це надходження від курортної галузі, розвитку якої й потрібно приділяти пріоритетну увагу. На жаль, депутатський корпус ці реалії ігнорує і на розвиток інфраструктури міста, ремонт доріг та тротуарів на 2015 рік коштів не заклав взагалі. Недостатньо коштів закладено в бюджеті на благоустрій та озеленення, створення пішохідних зон.

Саме ці речі, на думку Руслана Козира, є першочергові для створенняпривабливого іміджу та комфортних умов для відпочинку гостей курорту. А їх цього року очікується немало. За даними туроператорів головний потік відпочиваючих обирає західні терени України,а найбільше туристи полюбляють два міста – Львів та Трускавець, в готелях яких чисельно бронюють місця на святкування Великодніх та травневих свят.

Серед іноземців, які найчастіше і наймасовіше відвідують Трускавець, — громадяни Азербайджану. Минулого року кожен четвертий іноземець у Трускавці був мешканцем цієї республіки. Очікується, що азербайджанці і цього року дадуть фору відпочивальникам з інших країн. З квітня, як повідомив Руслан Козир, відкривається пряме авіасполучення з Баку до Львова. А щойно з Баку з міжнародної туристичної виставки повернулася делегація нашого курорту, яка була в центрі уваги місцевої публіки та туроператорів, які були здивовані низькими цінами на послуги в наших санаторіях та готелях. Досягнуто домовленостей про відкриття представництва Трускавця в Баку та проведення там виїзних семінарів презентацій трускавецьких медиків та туроператорів.

Міський голова також нагадав, що на недавній нараді в обласній державні адміністрації Трускавцю надано право очолити координаційну раду розвитку регіональної агломерації. Збільшити потік туристів до Трускавця, висловив на нараді впевненість Руслан Козир, допоможе й реалізація міжурядової польсько-української програми будівництва доріг на Львівщині до пропускних пунктів, до ініціювання якої міська рада курорту долучилася ще рік тому.